-
- Ο Πρόεδρος & Διευθύνων Σύμβουλος του ΣΣΕΔ ΑΝΑΚΤΗΣΗ Δημήτρης Κιούκης μαζί με τον Γραμματέα της Αποκεντρωμένης Διοίκησης Αττικής κο Ζαφειρόπουλο Γρηγόρη ,τον Γενικό Διευθυντή του Ε.Ο.Α.Ν κο Ψυρρή Θεόδωρο και εκπροσώπους από τα ΣΣΕΔ για την ανάθεση της αποκατάστασης του ανενεργού λατομείου ΤΡΙΑΣ.
-
- Ο Πρόεδρος & Διευθύνων Σύμβουλος του ΣΣΕΔ ΑΝΑΚΤΗΣΗ Δημήτρης Κιούκης στην βράβευση στην έκθεση ATTICA GREEN EXPO 2023.
-
- Ο Πρόεδρος & Διευθύνων Σύμβουλος του ΣΣΕΔ ΑΝΑΚΤΗΣΗ Δημήτρης Κιούκης στο stage της έκθεσης ATTICA GREEN EXPO 2023 συζητά για θέματα ανακύκλωσης.